З полів Вінниччини зібрано понад 3 млн тонн зерна нового урожаю

0 26

Понад 3 млн тонн зерна ранніх і пізніх культур уже намолотили аграрії Вінницької області. Середній показник врожайності культур в поточному сезоні становить 5,82 т/га.

Про це на нараді в облдержадміністрації повідомив Микола Ткачук, директор Вінницького департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів, пише golos.com.ua.

За словами посадовця, збіжжя у засіках більше, ніж торік, і середня врожайність вища від минулорічної.

У жовтні 2018 року наприкінці першої декади на хлібо-приймальні підприємства доставили 2,6 млн тонн зерна за середньої врожайності 5,12 т/га.

Наразі урожай зернових і зернобобових зібрано з 60% площ. Кукурудзи намолочено майже 650 тис. тонн, при врожайності 8,21 т/га. Майже завершено обмолот проса та гречки, які дають з кожного гектара на 0,3-0,4 тонни більше, ніж у минулому році.

Нагадаємо, ранніх зернових на Вінниччині зібрали в обсязі 2,5 млн тонн. Збіжжя пізніх культур планують отримати ще більше.

Детально за збиральною кампанією можна слідкувати за допомогою інтерактивної карти «Урожай Онлайн 2019». Проект створено у партнерстві з компанією «Суффле Агро Україна».

Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується