У Китаї створили агроробота з технологією 5G

0 21

Компанія Fujian Newland Era Hi-Tech Co Ltd спільно з Фуцзянскою академією сільськогосподарських наук сконструювала агроробота з технологією 5G і датчиками.

Про це повідомляє Traktorist.ua.

Робот може переміщатися у теплиці, збирати дані про рослини і відправляти їх в контрольну кімнату, де вони аналізуються штучним інтелектом.

 

«На відміну від промислових підприємств, де роботи можуть слідувати заздалегідь встановленими маршрутами і виконувати стандартизовані роботи, сільськогосподарська галузь набагато складніша», — пояснюють розробники.

 

Голова робота оснащена двома 5-мегапіксельними камерами, які функціонують як його очі, і двома 7-мегапіксельними камерами, що функціонують в якості вух. Датчики у верхній частині голови і рота дозволяють роботові визначати швидкість вітру, рівень вуглекислого газу, вологість, температуру та інші дані про природне середовище теплиці.

Хоча цей робот все ще є прототипом, він може визначити стан здоров’я рослин і вирішити, чи потребують вони заходів по боротьбі зі шкідниками.

 

«Ми сподіваємося створити оптимізовану модель, здатну вирощувати сільгоспкультури, автоматично контролювати природне середовище в теплиці, а також своєчасно сповіщати про шкідників і захворюваннях», — йдеться у повідомленні.

 

Окрім того, планується дослідження для розробки універсальних роботів, здатних збирати фрукти за допомогою біонічної руки.

Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується