Відкриття міжнародного форуму TRANS EXPO ODESA-MYKOLAIV 2019

0 13

Президент Української аграрної конфедерації Леонід Козчанко та генеральний директор Павло Коваль відвідали міжнародну виставку «суднобудування та водний транспорт 2019» з нагоди введення в експлуатацію 140- метрового судна Nibulon Max.

Місце проведення форуму – завод «НІБУЛОН» – мало не єдине в Україні підприємство, що сьогодні будує повнокомплектні судна.

На цілий день територія заводу перетворилась на виставковий комплекс. У виставці «Суднобудування та водний транспорт 2019» взяли участь майже 100 учасників – іноземні та українські компанії морської галузі, діяльність яких пов’язана з внутрішніми та міжнародними морськими і річковими перевезеннями, постачальники навігаційного і суднового устаткування, тренажерні центри, порти і термінали, суднобудівні і судноремонтні заводи, крюїнгові компанії, а також компанії, що надають сюрвеєрскі, страхові, консалтингові послуги, профільні вищі та професійно-технічні навчальні заклади.

Сьогодні в експлуатацію було введено найбільше за останні 15 років незалежності України і за всю історію суднобудівного заводу «НІБУЛОН» судно – 140-метровий плавкран з двома крановими частинами та зерносховищем на 10 тис. тонн  NIBULON MAХ, урочиста закладка якого відбулася за участі вищого керівництва країни, міжнародної спільноти та представників провідних фінансових установ 23 травня 2018 року. За підрахунками спеціалістів компанії, NIBULON MAХ дозволить підвищити річні обсяги перевалки вантажів флотом на 2-3 млн тонн на рік та збільшити обсяги перевалки вантажів безпосередньо флотом компанії до 4-5 млн тонн на рік

Уже кілька років поспіль суднобудівний завод нарощує темпи виробництва, модернізується, будує нові цехи, купує сучасне обладнання і навіть має намір вийти на європейський ринок повнокомплектних суден. На сьогодні підприємство  завдяки оновленим потужностям спускає на воду 8-10 суден на рік та забезпечує роботою 700 кваліфікованих працівників.

ІЦ УАК за матеріалами Nibulon

Джерело http://agroconf.org

Відповісти

Ваш email не публікується