Стало відомо через що дорожчає хліб

0 10

 

За останні три місяці виробники хліба підняли ціни на 15-22% у зв’язку з подорожчанням електроенергії. Головним фактором, який впливає на кінцеву ціну хліба, став запуск з 1 липня ринку електроенергії, і слідуюче за цим зростання тарифів для промислових споживачів. Про це повідомив президент Всеукраїнської асоціації пекарів, глава правління ПрАТ Київхліб Володимир Череда, пише gazeta.ua.

“Деякі компанії, які займаються виробництвом хлібобулочних виробів, ще з березня почали закуповувати електроенергію за прямими договорами, і у них зростання цін склало близько 15%. Але більшість виробників перейшли на закупівлі на оптовому ринку електричної енергії з липня, і їх продукція подорожчала на 20-22%”, – повідомив Череда.

Президент Всеукраїнської асоціації пекарів прогнозує, що подальша динаміка цін на хліб буде залежати від рішень уряду щодо регулювання ринку електроенергії.

“Є невелика надія, що новий уряд все-таки виконає свою обіцянку, і ціна прийде на той рівень, який був до 1 липня. Якщо ні, то, звичайно, ми будемо змушені переглядати ціни на хлібобулочні вироби”, – підкреслив Володимир Череда.

 

Джерело https://agronews.ua

Відповісти

Ваш email не публікується