Відкриття ринку землі підтримує лише третина українців

2

Скасування мораторію на продаж сільськогосподарської землі й відкриття ринку родючих земель підтримує близько третини українців.

Про це з посиланням на дослідження соціологічної служби Центру Разумкова, проведене з 6 по 11 вересня, пише Українська правда.Так, ухвалення закону про ринок землі і скасування мораторію на купівлю-продаж землі сільськогосподарського призначення до 1 грудня 2019 року підтримує 31% опитаних, а не підтримує 49,1%.«Було опитано 2018 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах, за винятком Криму й окупованих територій Донецької та Луганської областей. Вибірка — багатоступенева, випадкова з квотним відбором респондентів на останньому етапі. Похибка не перевищує 2,3%», — йдеться у повідомленні.

Source link

2 коментарі
  1. громадянин говорять

    Ринок – це коли багато продавців і мало покупців (є конкуренція за покупців), а те, що з усіх сил намагаються зробити у нас, це не ринок, а базар. Папірці (паї), які отримали люди, це те саме, що міноритарні власники цінних паперів у компаніях Ахмєтова, Пінчука, Коломойського та іже з ними. Паї-це не земля в натурі. Земля належить ВСІМ громадянам України, а не частці, яка їх якось “отримала”.

  2. Анатолій. Миколаїв. говорять

    Проведіть опитування самих селян, а не разом з містянами. Жителі міста вже давно продали свої заводи та фабрики і ніхто опитування в т.ч. селян не проводив.

Відповісти

Ваш email не публікується