Українські фермери перейматимуть досвід колег з Огайо

0 20

Українських аграріїв запрошують взяти учать у консультаційній поїздці до США в рамках програми «БРІДЖЕС» — «Ефективне виробництво сої та кукурудзи у штаті Огайо, США в умовах вільного ринку землі».

Поїздка відбудеться у листопад 2019 року, повідомляють організатори заходу.

Фермери лише одного штату Огайо вирощують на 75% більше сої, ніж всі компанії в Україні (ХХ тонн) і близько половини від загального виробництва кукурудзи (біля 17 млн. тонн на рік). В 2018 році урожайність сої та кукурудзи в Огайо склала 39 ц/га та 118 ц/га відповідно.

Потрапити та втриматися в авангарді «Кукурудзяного поясу» фермерам штату допомогла робота над впровадженням самих ефективних технологій, постійне підвищення кваліфікації агрономів. Окремо слід виділити індивідуальний підхід фермерів у застосуванні різних видів обробітку ґрунту в поєднанні із застосуванням елементів точного землеробства для різних за розміром господарств. Також, штат Огайо має певні відмінності від інших штатів в регулюванні ринку землі.

  • Завдяки яким технологіям та агротехнологічним прийомам фермерам вдається досягти таких результатів?
  • Чи витрачають фермери Огайо більше коштів для досягнення таких результатів?
  • Як фермери використовують елементи точного землеробства?
  • Чи допомагає їм в цьому держава?
  • Як вільний ринок землі вплаває на результати в полях?

На ці і багато інших питань можна бути отримати відповіді взявши участь у консультаційній програмі в Огайо з БРІДЖЕС.

Консультаційна програма зосереджена навколо як фермерських господарств, так і аграрних дорадчих служб, агрономічних та агротехнічних сервісних центрів, провідних центрів досліджень, та державних органів, які регулюють ринок землі.

На учасників програми чекає знайомство з останніми науковими дослідженнями в сфері точного землеробства і їх результатами, відвідування господарств які успішно впровадили та практикують точне землеробство або його окремі елементи, зустріч із спеціалістами з питань регулювання ринку сільськогосподарської землі.

Загальна тривалість програми 7 днів ( 3-10 листопада 2019 року)

Щодо участі та програми звертайтесь:

  • Долінський Василь, тел. 0 50 447 2960, bridges_manager@bridges.com.ua

Джерело https://agravery.com

Відповісти

Ваш email не публікується