Французький фермер розповів про переваги вирощування кукурудзи під плівкою

0 19

У фермерському господарстві Філіпа Гарньє (Франція) кукурудзу вирощують за новою технологією, яка передбачає використання біорозкладної плівки.

Про особливості французьких технологій вирощування кукурудзи стало відомо в рамках прес-туру «Якісна кукурудза — запорука якісної молочної продукції. Силосна кукурудза, виробництво насіння», партнерами якого виступили компанії Limagrain і Arvalis.

За словами Філіпа Гарньє, така технологія вирощування кукурудзи містить ряд переваг, серед яких:

    • страхування від недобору врожаю через низькі температури в ранні строки сівби;

 

    • дозволяє подовжити вегетаційний період;

 

    • зменшує вплив посухи;

 

    • дозволяє заощадити на застосуванні гербіцидів.

 

У порівнянні з традиційною технологією, вирощування кукурудзи під плівкою обходиться фермеру дорожче на 400 євро/га. У такий спосіб в господарстві Філіпа Гарньє культивується третина всіх посівів кукурудзи.

У рамках заходу учасники прес-туру відвідали насінницький завод Limagrain, де фахівці кампанії продемонстрували процес виробництва насіння: від прийому качанів, первинної доробки, сушки, обмолоту, калібрування та протруєння — до фасування та складування.

Команда журналістів також мала нагоду відвідати господарства, які займаються вирощуванням насіннєвих посівів кукурудзи. Нагадаємо, площі насінницьких посівів кукурудзи в Європі сягають 220 тис. га, з яких на Україну припадає 24 тис. га.

Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується