Apimondia 2019 пасічники вперше представили єдиний національний стенд українського меду

Під час 46-го конгресу-виставки Apimondia 2019, що відбувся цього року у канадському Монреалі, Асоціація експортерів та переробників меду та Спілка пасічників України вперше була представлена єдиним національним стендом, який було організовано за підтримки FAO, ЕБРРініціативи EU4Business.

Про це повідомила консультант ФАО Анна Бурка на своїй сторінці у соцмережі Facebook.
За її інформацією, в рамках Apimondia 2019 профільними українськими асоціаціями було також організовано Національний вечір українського меду.

“На цьому заході було презентовано бренд “Ukrainian honey. Keep true” та обговорено основні ключові світові тенденції на ринку меду, поточну ситуацію на внутрішньому українському ринку та позиції України на зовнішньому ринку”,- поінформувала консультант ФАО.

При цьому участь в Національному вечорі взяли радник з економічних питань Посольства України в Канаді Петро Петренко, ,  економіст Інвестиційного центру ФAO Катерина Кривонос, представники Асоціації експортерів та переробників меду та Спілки Пасічників України, а також близько 40 представників компаній-імпортерів меду.

Крім того, як зазначила Анна Бурка, українські пасічники  представили свою продукцію на конкурсі ” World beekeeping Awards”. “За підсумками конкурсу представниками української делегації було отримано 4 нагороди: 2 срібних та 1 бронзу отримали медовари та 1 срібну отримав віце-президент СПУ (Спілки пасічників України –UkraineFood.orgAndrey Bazhin за відео ” Медова Україна”,- повідомила консультант ФАО. 

Загалом, участь у Apimondia 2019 цьогоріч взяли близько 6 тис. учасників з 80 країн світу. Під час заходу відбулося 48 технічних симпозіумів, 8 круглих столів та 9 загальнодоступних семінарів.

UkraineFood.org

Джерело https://ukrainefood.org

Відповісти

Ваш email не публікується