З полів розпочали збирати цукровий буряк нового урожаю — SuperAgronom.com

На полях «Західного Бугу», що є сировинною зоною Радехівського цукрового заводу, збирання цукрового буряку розпочалося 27 серпня. 1 вересня ТзОВ «Радехівський цукор» розпочав переробляти цукровий буряк нового урожаю.

За словами Василя Косаря, агронома-ґрунтознавця «Західного Бугу», загальна площа збору становить 8,19 тис. га, а копати буряк планують до 5 грудня, в залежності від погодних умов, пише НАЦУ «Укрцукор».

 

«В цьому році більшість цукрових заводів відклали початок нового сезону переробки буряків на пізніші строки. Причиною, як ми і раніше зазначали, стали несприятливі погодні умови, оскільки в більшості регіонах України через спекотну та суху погоду утворилась ґрунтова кірка, що ускладнює технологічний процес збирання врожаю. У інших частинах країни через сильні дощі знизилась цукристість коренеплодів, тому аграрії припинили польові роботи, очікуючи підвищення якісних показників врожаю. Саме ці фактори впливають на зниження темпів копання цукрових буряків», — розповіла Руслана Яненко, заступник голови правління НАЦУ «Укрцукор».

 

Очікується, що ситуація на полях покращиться, і більшість заводів запрацюють до кінця вересня. Загалом, в новому сезоні працюватимуть 32 цукрових заводів, що у порівнянні з минулим роком, на 10 заводів менше.

Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується