В Україні знизилася ціна на тепличні огірки

В Україні на ринку тепличних огірків після двотижневого зростання ціна на ці овочі почала зменшуватися. Як повідомляють аналітики проекту EastFruit, за даними щоденного моніторингу проекту, станом на 30 липня, тепличні комбінати пропонували огірок за ціною 10-12 грн за кг ($ 0,40-0,48 за кг), що в середньому на 18% дешевше порівняно з попереднім тижнем.

За словами продавців, основною причиною для перегляду вартості стало збільшення пропозиції огірків другої сівозміни як із стаціонарних теплиць, так і з відкритого ґрунту. У той же час, торговельна активність на ринку дещо знизилася, що пов’язується із завершенням закупівель на підприємствах переробного сектора, минулого тижня сировину закуповували поодинокі заводи і, як правило, невеликими партіями.

Реалізація тепличних огірків в Україні ведеться в середньому на 18% дешевше, ніж минулого року. При цьому, більшість представників тепличних комбінатів не виключають подальшого здешевлення в даному сегменті, залежно від збільшення продукції на ринку, як із стаціонарних теплиць, так і огірків відкритого ґрунту.

 

Джерело https://agronews.ua

Відповісти

Ваш email не публікується