ДУМКА: В Україні не повинно бути галузевих міністерств

В Україні не повинно бути галузевих міністерств. Це не означає, що в державі не повинно бути аграрної політики, але, якщо ми будуємо компактну та ефективну державу, кількість міністерств та їх розмір потрібно скорочувати.

Таку думку висловив Дмитро Яблоновський, заступник виконавчого директора Центра економічної стратегії.

«Я вважаю, що в Україні не повинно бути галузевих міністерств. Це не означає, що в державі не повинно бути аграрної політики, але, якщо ми будуємо компактну та ефективну державу, кількість міністерств та їх розмір потрібно скорочувати», — сказав він.

Говорячи про Мінагрополітики, то на думку Яблоновського необхідно дочекатися інформації про структуру нового міністерства — чи це буде ліквідація, чи злиття міністерств.

«Якщо реформувати кадастр, передати ОТГ державні землі, приватизувати держпідприємства, реформувати держдопомогу, то роль держави в агросекторі суттєво зменшується. Отже, й окреме міністерство буде не потрібно. Але важлива не наявність вивіски, а що за цією вивіскою відбувається. Тому я б дочекався офіційних новин про нову структуру міністерства та його цілі (програму уряду). Пріоритети — запуск ринку землі, реформа кадастру (фокус на боротьбі із корупцією), приватизація держпідприємств, реформа держдопомоги», — відмітив Яблоновський.

Джерело https://agravery.com

Відповісти

Ваш email не публікується