В Україні створено громадський союз «Асоціація Елеваторів України»

В Україні почав роботу громадська спілка «Асоціація Елеваторів України», про це повідомила прес-служба союзу.

Як уточнюється, співзасновниками нової галузевої організації і першими її членами стали такі відомі компанії, як Корюківський елеватор, ПП «Лубнимаш», Белозаводской елеватор та інші фахівці галузі. Головою союзу обрано екс-генеральний директор ДПЗКУ Олександр Лавринчук.

Головною метою створення «Асоціації Елеваторів України» є об’єднання вітчизняних підприємств галузі зберігання зерна та відстоювання їх інтересів на рівні держави, а також сприяння розвитку ділового співробітництва між елеваторами і поклажодавцями і поліпшення інвестиційного клімату для їх розвитку.

«Останнім часом елеваторний бізнес дуже активно розвивається і, як будь-який бізнес, на шляху розвитку стикається з низкою проблемних питань як на державному, так і на регіональному та внутрихозяйственном рівнях. Ці проблеми пов’язані як з законодавством, так і логістикою, діями «Укрзалізниці», регламентом роботи підприємств зі зберігання зерна, гармонізацією галузевих стандартів і багатьма іншими питаннями, які вимагають свого вирішення. Але окреме підприємство не в змозі самостійно вирішити всі ці питання, тому створення асоціації стало необхідністю », – зазначив А. Лавринчук.

«Крім того, оскільки підприємства зернозаготівельним галузі та сільгоспвиробники стикаються з великою кількістю технічних і законодавчих питань при будівництві та експлуатації елеватора,« Асоціація Елеваторів України »також буде свого роду інформаційно-практичним хабом для взаємної підтримки і допомоги її членам і, нарешті, всім учасникам ринку. Ми повністю відкриті для пропозицій і запрошуємо нових членів приєднатися до союзу », – підкреслив Лавринчук.

Джерело https://agronews.ua

Відповісти

Ваш email не публікується