Українські компанії візьмуть участь у Food ingredients Japan

Завершилась реєстрація учасників першого Українського стенду на спеціалізованій виставці інгредієнтів до продуктів харчування «Food ingredients Japan», яка відбудеться в м. Токіо 2-4 жовтня.

Така виставка є частиною глобальної мережі виставок інгредієнтів до продуктів харчування. Зокрема, в Японії українські компанії будуть представлені вперше.

Український стенд на «Food ingredients Japan» організовується компанією «COIN» в рамках проекту «Відкриваємо ринок країни, де сходить сонце» та є частиною стратегії з подальшого фокусного просування виробників агропродукції з України в Японії.

В стенді приймуть участь такі компанії: Арніка органік, Агро-патріот, Альта країна, Барбет, Факторія агро, GFK Trading Group, M.A.R. pumpkin seeds.

Участь компаній у виставці буде реалізовано за підтримки Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP), який фінансується Міністерством міжнародних справ Канади, співфінансується та реалізується Менонітською Асоціацією Економічного Розвитку (MEDA).

UkraineFood.org

Джерело https://ukrainefood.org

Відповісти

Ваш email не публікується