Китай на 43% скоротить виробництво гліфосату — SuperAgronom.com

Після нещодавнього завершення інспекцій щодо дотримання екологічних норм, у 276 виробників агрохімії в 7 китайських провінціях були виявлені проблеми невідповідності вимогам, в тому числі у 4 великих виробників гліфосату. Підприємства зіткнулися з рядом претензій та вимогами припинити діяльність.

У провідних китайських виробників, у яких інспектори виявили проблеми недотримання екологічних правил, виробляється 43% гліфосату в країні. З шести провідних виробників, не постраждали лише Xingfa Group і Wynca, пише news.agropages.com.

Поряд з уже призупиненими Guang’an Chengxin Chemical і Lion Agrevo (Jiangsu), у решти чотирьох виробників загальна потужність виробництва гліфосату сягає 310 тис. тонн, що становить 43% від загальної потужності з виробництва гліфосату в країні, яка на кінець 2018 року оцінювалась в 725 тис. тонн.

Відповідно до вимог Міністерства екології та навколишнього середовища Китаю, місцеві органи влади повинні вжити відповідних заходів у вигляді закриття підприємств, коригувальні їх дій та запровадженні відповідних оновлень потужностей з метою реструктуризації галузі.

Дотримання екологічних норм і сучасні технології, спрямовані на захист навколишнього середовища, стануть основними чинниками конкурентоспроможності в китайській гліфосатній промисловості. Тому, лідери галузі, які постійно вкладають кошти в боротьбу із забрудненням, виявляться в результаті у виграші.

Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується