ФГВФО знов виставив на продаж «олійножирові» активи Дельта Банку

24 вересня 2019 року відбудеться аукціон з продажу пулу активів «Дельта Банку».

Про це повідомляє прес-служба Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО).

Початкова ціна лота становить 4,97 млрд грн

«Торгі пройдуть за голландською моделі аукціону з поетапним зниженням ціни протягом дня. Аукціон починається 24 вересня в проміжок часу з 9:30 до 10:00. Кінцевий термін прийому заяв — 24 вересня в 16:00», — йдеться у повідомленні.

Більшу частину активів  «Дельта Банку» становлять права вимоги за кредитами юридичним особам (15 штук), майнові права за кредитними договорами (7 штук), дебіторська заборгованість. Деякі активи знаходяться в заставі Національного банку України і «Укрексімбанку».

У забезпеченні по кредитах – об’єкти з переробки сільськогосподарської продукції, які розташовані в Одеській області, в т.ч.

  • 39 тис. М² промислової нерухомості;
  • діючий масложирової виробничий комплекс з обладнанням, з доступом до залізничної колії і морському транспортному порту;
  • 5,43 га земель з цільовим призначенням для розміщення олійно-жирового комбінату (передбачалося будівництво морського зерноперевантажувального комплексу та двостороннього пірсу);
  • діючий олійно-жировий комбінат по виробництву маргарину, кулінарних і кондитерських жирів, соняшникової олії та майонезу (розташований поруч із залізничними коліями на 5,34 га промислових земель).

За даними ФГВФО, відповідні кредити були видані Дельта Банком для компаній: «Іллічівський зерновий порт» , «Одеський олійножировий комбінат», «Іллічівська зернова компанія», «Стройбуд Іллічівськ».

Джерело https://agravery.com

Відповісти

Ваш email не публікується