Місія МВФ приїде в Україну у вересні — заява

Візит місії Міжнародного валютного фонду в Україні очікується з 10 до 24 вересня поточного року. Про це розповів прем’єр-міністр Олексій Гончарук журналістам у Києві 30 серпня, повідомляє Інтерфакс.

Відповідаючи на питання про ціни на газ для населення, яке довгий час було спірним у відносинах між минулим Кабміном і Фондом, Гончарук зазначив, що уряд не повинен втручатися адміністративними рішеннями у ціноутворення, навіть на енергоносії.

«Коли політик починає втручатися в ціну, це призводить до неефективності, корупції і популізму», — підкреслив прем’єр.

За його словами, якщо якась частина населення не справляється з ринковою ціною, держава повинна допомогти. «Аж до того, щоб оплатити за неї вартість цього ресурсу», — сказав Гончарук.

Підсумовуючи, він зазначив: цифри в одержуваних громадянами платіжках, звичайно, є проблемою уряду, і він буде вживати заходів, аби цифри не підвищувалися і всі, хто потребує, отримували допомогу держави, однак без повернення до адміністративного регулювання цін.

Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується

where to buy viagra buy generic 100mg viagra online
buy amoxicillin online can you buy amoxicillin over the counter
buy ivermectin online buy ivermectin for humans
viagra before and after photos how long does viagra last
buy viagra online where can i buy viagra