- Advertisement -

Вчені стверджують: майбутнє за низькорослими сортами кукурудзи – Seeds

0 8

Урожайність низькорослих сортів кукурудзи може зробити їх домінуючим різновидом кукурудзи в майбутньому. У цьому переконують фахівці компанії Bayer.

За словами вчених, низькорослі сорти кукурудзи з вкороченим та потовщеним стеблом більш стійкі до вилягання стебел. Крім того, зменшена висота робить культуру більш зручною для обробки за допомогою сільськогосподарської техніки.

Звичайна кукурудза може досягати 10-11 футів (3-3,5 м) заввишки, що робить неможливою обробку посівів за допомогою більшості видів сільськогосподарської техніки, тому що можливе пошкодження стебел.

Але стебло у низькорослих сортів кукурудзи досить коротке для того, щоб комбайни та інші сільськогосподарські машини могли повторно вносити добрива, доки врожай ще росте.

Крім того, представники компанії стверджують, що низькорослі сорти кукурудзи використовують менше води і мають велику врожайність, ніж традиційні.

Низькорослі сорти кукурудзи вивели за допомогою традиційних методів селекції рослин. Компанія працює над генетично модифікованим сортом, який може з’явитися на ринку через кілька років.

За словами представників компанії, низькоросла кукурудза стане комерційно доступною для американських аграріїв до 2022-2023 рр.

SEEDS.org.ua  за інформацією Інфоіндустрія

Джерело https://www.seeds.org.ua

Дізнавайтесь першими всі найсвіжіші аграрні новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Агрігатор у Твіттер. - Facebook Twitter Telegram

Відповісти

Ваш email не публікується