- Advertisement -

Соняшник подешевшав, ціна ячменю зросла — огляд цін за тиждень з 5 по 9 серпня

0 2
 

Ціни на основні с/г культури, оприлюднені у новині, наведені на основі даних CPT — умов доставки до воріт порту. Основні порти, що закуповують с/г культури знаходяться у Одеській та Миколаївській областях. Дані надані ресурсом Zernotorg.ua.

 

Ціна пшениці 2 класу коливалась в портах Одещини та Миколаївщини. У доларах культура подорожчала у порту Миколаєва.

 

 

Пшениця фуражна подорожчала у портах Одещини, в порту Миколаєва її ціна знизилась. У доларах пшениця фуражна до кінця тижня подорожчала в порту Миколаєва.

 

 

Кукурудза подешевшала на Одещині. В порту Миколаєва її ціна до кінця тижня стабілізувалась. У  доларах її ціна знизилась в портах обох областей.

 

 

Ціна ячменю знижувалась протягом тижня в порту Миколаєва, лише 9 серпня ціна почала стабілізовуватись. У портах Одещини його ціна до кінця тижня коливалась. У доларах вартість культури зросла в кінці тижня в порту Миколаєва.

 

 

Ціна соняшнику протягом тижня знижувалась в портах Миколаєва та Одеси.

 

 

Ріпак подешевшав в порту Миколаєва. В портах Одеси його ціна зростала протягом тижня. В доларах ціна культури зросла на Одещині.

 

 

Ціна сої до кінця тижня стабілізувалась у портах обох областей. У доларах її вартість знизилась в Миколаївському порту.

 

 

Джерело https://kurkul.com

Дізнавайтесь першими всі найсвіжіші аграрні новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Агрігатор у Твіттер. - Facebook Twitter Telegram

Відповісти

Ваш email не публікується