У Польщі яловичина стала дешевшою за свинину • Meat-Inform

0 4

Польський ринок яловичини знаходиться під тиском, ціни постійно падають, оскільки ринок ЄС переповнюється, а обсяги експорту низькі. Цього року польські виробники зазнали іміджевих втрат, оскільки журналісти зняли на відео як на бійнях забивають хворих корів. Крім того, сектор яловичини отримав серйозну загрозу у вигляді торговельної угоди з країнами Меркосур, згідно з яким на європейський ринок імпортовано майже 100 тис. тонн південноамериканського м’яса зі зниженими митами.

У багатьох випадках ціни на яловичину в Польщі зараз нижчі, ніж ціни на свинину. Так, ціна за м’ясо биків класу R становить 2,35 – 2,50 євро за кілограм. Ціна на живець ВРХ коливається з 1.17 до 1.74 євро за кілограм.

Польські фермери мають намір ініціювати протести у відповідь на торгівельну угоду ЄС з Меркосур за прикладом ірландських фермерів, що вийшли на протест перед парламентом Дубліна.

“Єврокомісія запровадила екологічні обмеження для фермерів по всій Європі, і ми повинні діяти відповідно до екологічних стандартів. І раптом Брюссель підписує угоду з країною, яка ігнорує всі ці правила”, – говорить Х’ю Дойл, один з лідерів протестного руху.

Джерело https://meat-inform.com

Дізнавайтесь першими всі найсвіжіші аграрні новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Агрігатор у Твіттер. - Facebook Twitter Telegram

Відповісти

Ваш email не публікується