Майже 50% українців купують мед через маркет-плейси — КУРКУЛЬ

Споживачі меду все частіше купують його через інтернет. Майже половина з них купують мед через маркет-плейси. Головними критеріями вибору у споживачів залишається ціна меду. Повідомляє Kurkul.com спільно з ТМ «Знатний мед».

 

Задля з’ясування ситуації на ринку Інтернет-торгівлі медом та іншими продуктами бджільництва, в квітні-червні 2019 р. ТМ «Знатний Мед» було проведено телефонне опитування споживачів меду.

 

За підсумками опитування, основними інтернет-майданчиками, де споживачі шукають і купують мед, є:

 

  • маркет-плейси — 44%;

 

  • інтернет-магазини і сайти виробників — 26%;

 

  • спеціалізовані Інтернет-магазини (продуктів харчування, еко-продуктів і т.п. ) — 19%;

 

  • контекстна реклама в Google — 11%.

 

 

Серед найбільш важливих критеріїв вибору продавця меду респондентами були названі такі:

 

  • ціна — 37%;

 

  • продукція безпосередньо від виробника — 25%;

 

  • широкий асортимент — 22%;

 

  • зручна доставка — 16%.

 

 

 

Як показали результати опитування, вартість залишається головним критерієм вибору, але при цьому для споживачів важливі й інші фактори — отримати продукцію безпосередньо у виробника, мати вибір (асортимент) і зручність при покупці (доставка).

 

 

«Бажання придбати продукцію у виробника споживачі пояснюють такими перевагами як якість і натуральність меду і оптимальні ціни, тобто, «без накруток», — зазначив представник ТМ «Знатний Мед» Валерій Курейко.

 

 

Що стосується частоти придбання меду в Інтернет, то більшість опитаних купують мед від 3 до 10 разів на рік (61%). Рідше (до 3 разів на рік) мед купують 29% опитаних, і частіше — більше 10 разів на рік мед купують 10% опитаних.

 

Найбільш популярною тарою при купівлі меду в Інтернет є відерце з харчового пластику об’ємом 1 л.

 

В порівнянні з минулим роком, кількість споживачів меду, які купують його в інтернеті зросла на 6%), в той час як придбання меду на ринках та в роздрібних мережах починає зменшуватися.

 

Джерело https://kurkul.com

Відповісти

Ваш email не публікується