Землі державного племрепродуктора розпаюють — КУРКУЛЬ

Керівництво ДП «Племрепродуктор «Степове», що на Миколаївщині, заявило про намір розпаювати землі господарства. Про це повідомляє agro-yug.com.ua.

 

 

«Я підтверджую, розпаювання буде найближчим часом. Ведеться активна робота по підготовці. Зараз ми дійшли до першого етапу, який є обов’язковим — нам потрібно провести інвентаризацію землі з отих кусків, які у нас виділені і зазначені в свідоцтвах. Потрібно виділити ту землю, яка піде під розпаювання, тобто сільгоспземлі — рілля і пасовище. Це буде перший етап, він займе не менше місяця», — розповідає заступник керівника підприємства Віталій Гавриленко.

 

 

Право отримати паї мають лише ті, хто зараз працює на підприємстві. Проте, це викликало обурення у тих, хто довго пропрацював на підприємстві.

 

 

«Більшість мешканців села проробили на цьому господарстві. Я розумію, що закон твердить, що на розпаювання мають право діючі працівники. Але на сьогоднішній день є ті люди, які мали бути у приватизації ще у 1996 р. Тож збори мають право вирішити, що не тільки працівники мають право, а якщо по чесному, і ті люди, які працювали і підіймали господарство. Є люди, які пропрацювали 20-30 років», — зазначила жителька села Степове.

 

 

За словами Віталія Гавриленка, хто увійде до списку, буде вирішуватись на зборах. Після проведення інвентаризації вже буде відомо, яка кількість сільгоспземель потрапляє під розпаювання. Після зборів стане зрозуміло, скільки осіб, які потрапляють на розпайовку, тоді вже і стане відомим відсоткове відношення і приблизна частку паю претендентів.

 

В свою чергу, керівник ДП «Степове» Ольга Ільчева підкреслила, що всі ці процеси коштують немалих коштів. А враховуючи те, що на сьогоднішній день підприємство має приблизно 17 млн грн боргу, вона зазначила, що пріоритетним для неї є сплата податків і виплата заробітної плати працівникам.

 

Джерело https://kurkul.com

Відповісти

Ваш email не публікується