В «Укрлендфармінгу» прогнозують високий урожай озимих зернових

«Укрлендфармінг» – прогнозує високий урожай озимих зернових культур у 2019 році за рахунок вдалих погодних умов, а також завдяки використанню нових технологій.

Про це в коментарі УНІАН повідомив керівник департаменту розвитку та інновацій агробізнесу в компанії “Уклендфарминг” Володимир Фантух. Згідно з повідомленням, нинішній весняний період для озимих культур, в цілому, виявився досить сприятливим по температурному режиму і характеризувався великою кількістю опадів.

«Застосовувані нами технології дозволяють повністю використовувати опади і формують передумови для отримання врожаю озимих культур вищого, ніж в минулому році», – йдеться у повідомленні.

Водночас Володимир Фантух зазначив, що проливні весняні дощі могли негативно позначитися на якісних показниках врожаю.

«Дощі провокують виникнення великої кількості хвороб і шкідників. Особливу увагу приділяємо боротьбі з фузаріозом зерна пшениці, який через погодні умови може мати масовий прояв», – підкреслив Володимир Фантух.

За даними компанії, в західних і північних областях України розвиток сільськогосподарських культур відбувається в умовах достатнього, місцями надлишкового, зволоження грунту і помірного температурного режиму. Внаслідок проливних і частих дощів спостерігається локальне затоплення посівів. Багато полів стоїть під водою, є багато змивів сільськогосподарських культур і пошкоджень градом. Також Володимир Фантух додав, що агрометеорологічні умови для формування врожаю пізніх культур, зокрема, соняшнику і кукурудзи, протягом стартового періоду були сприятливими для формування хорошої вегетативної маси, що сприятиме отриманню високого врожаю цієї групи культур.

ІЦ УАК за матеріалами УНІАН

Джерело http://agroconf.org

Відповісти

Ваш email не публікується