Обіг пестицидів в Україні контролюватиме нова спілка – Seeds

В Україні створено Громадську Спілку “Український контроль аграрного захисту”, яка об’єднала всіх вітчизняних виробників та ключових імпортерів засобів захисту рослин (ЗЗР).

Наразі в Україні відсутній дієвий контроль та покарання за виробництво та розповсюдження фальсифікованої та контрафактної продукції засобів захисту рослин. Відбува – ється нехтування регламентів застосування ЗЗР, що наносить нищівної шкоди екології, тваринам та суспільству. Частішають випадки стихійної утилізації тари з-під пестицидів, а також непридатної хімії.

Турбота за майбутнє нації якраз і згуртувала соціально відповідальних імпортерів та виробників ЗЗР. Мета спілки – вдосконалення системи обігу засобів захисту рослин та контролю за порушеннями у сфері роботи із пестицидами.

До об’єднання увійшли всі українські виробники та ключові імпортери ЗЗР, які забезпечують понад 30% річної потреби ринка України. Зокрема – “Альфа Смарт Агро”, “Компанія Агрохімічні технології”, “Торговий дім “Агросфера”, “Торговий дім “Нертус”, “Укравіт Агро”, “Хімагромаркетинг” та інші.

Учасники також запрошують всіх відповідальних представників аграрного ринку долучатися до об’єднання з метою впорядкування життєвого циклу обігу пестицидів та агрохімікатів.

Головою ГС ” Український контроль аграрного захисту” обрано Кузьменка Сергія Олександровича, який останні 4 роки очолював ГС “Українська промислова асоціація захисту рослин”.

SEEDS.org.ua за інформацією agroreview

Джерело https://www.seeds.org.ua

Відповісти

Ваш email не публікується