Агропорт запускає челлендж, що об’єднує українських фермерів

Агропорт запроваджує нові формати комунікації і в свій шостий сезон проводить челлендж для агровиробників. Цього річ це «Супер сезон» — Челлендж #МиНаділяємоФермерівСуперСилою.

Як розповідає генеральний менеджер Агропорт Дмитро Титаренко, цей челлендж має таку назву через нові виклики, що стоять перед проектом, інформує прес-служба

«Ми назвали челлендж “Ми наділяємо фермерів суперсилою”, а цей шостий сезон – “Супер сезоном”, тому що для Агропорту це великий виклик. Адже окрім наших регіональних заходів ми стали співорганізаторами українських павільйонів на міжнародних заходах. Можна сказати, що відбувається експансія на зовнішні ринки. І це дозволяє нам бути ще ближче до наших агровиробників», — зазначив він.

Дмитро Титаренко нагадав, що Агропорт здебільшого займається супроводом бізнесу, орієнтованого на фермерів. Тому є точне розуміння, що їм є що розповісти.

«Кожен з них має власну Супер-силу, і для її демонстрації ми запропонували  формат короткого пітчу – 15 секунд, протягом яких кожен може презентувати себе і свою продукцію та її переваги. Такий формат співпадає з обмеженням сторіз у фейсбуці та інстаграм і найкраще запам’ятовується глядачам. Крім того, цю ініціативу із задоволенням підхоплюють, тому що люди шукають нові формати комунікації, а це, такий собі, вірусний маркетинг», — вважає він.

Агропорт запрошує усіх учасників виставки та спікерів долучитись до челленджу, розповісти в чому полягає їх супер-сила і чому саме на їхню користь мають зробити вибір українські агровиробники.

«Але однією з умов є — футболка Супермена!», — додав Дмитро Титаренко. Футболку будь якого кольору можна замовити, наприклад, тут якщо вона ще не входить у гардероб))

Детальніше про участь: приєднатись до челленджу можуть усі учасники форумів Агропорт  у Херсоні чі Харкові, записавши 2 вертикальних відеоролика тривалістю 15 секунд для подальшого їх розміщення на фейсбук-сторінці та інстаграмі.

Відео повинні бути зняті з урахуванням наступних вимог:

1 відео — «Ми наділяємо фермерів суперс-илою» (назва компанії та декілька слів про переваги товарів чи послуг, які компанія пропонує фермерам);

2 відео—– «А продемонструємо ми цю силу 18-20 липня на АгроПорті в Херсоні! До зустрічі!».

Тож, запрошуємо відвідати Агропорт Південь Херсон 2019 та ознайомитись з Супер-силою наших Супер-агровиробників вже 18-20 липня!

Довідка:

АГРОПОРТ (http://agroport.ua/) — щорічний масштабний захід з підтримки фермерства та сільгоспвиробників України і Східної Європи. Проходить з 2015 року за участю Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) в рамках Всесвітнього дня продовольства. З 2016 АГРОПОРТ об’єднав фермерів всієї України і проводиться в форматі Захід-Схід. Форум є комплексним і складається з виставки техніки і технологій для фермерства, інвестиційної конференції та серії семінарів, круглих столів та зустрічей бізнесу. З моменту заснування проходить на майданчиках З моменту заснування проходить на майданчиках Міжнародних аеропортів. З 2018 року АГРОПОРТ проходить в трьох містах та охоплює інтереси індивідуально західних, південних та східних агровиробників. Організатори форуму: Департаменти агропромислового розвитку Львівської, Херсонської на Харківської облдержадміністрацій та консалтингова компанія ТОВ «Авіабренд».

Джерело https://agravery.com

Відповісти

Ваш email не публікується