Bayer інвестує 5 млрд євро в пошуки альтернативи гліфосату — SuperAgronom.com

Впродовж наступних 10 років фармацевтична і агрохімічна компанія Bayer має намір інвестувати близько 5 млрд євро у пошуках альтернатив спірному гліфосату.

Про це пише farmer.pl.

 

«Гліфосат продовжуватиме відігравати важливу роль у сільському господарстві та асортименті, пропонованому компанією Bayer», — нещодавно повідомили в компанії Bayer.

 

Разом з тим, компанія хоче приділити велику увагу пошуку інших методів боротьби з бур’янами. Нагадаємо, у 2018 році Bayer придбала компанію Monsanto за 63 млрд євро. На сьогодні в Сполучених Штатах тисячі людей, які страждають від раку, пред’являють позов до компанії, зокрема через гербіцид Раундап. Компанія відчула серйозні наслідки цих юридичних суперечок, хоча досі немає офіційних даних про шкідливість цього гербіциду до здоров’я. Наразі концерн прагне до встановлення більш високих стандартів продукції.

 

«Ці кошти є результатом висновків, які ми дістали через рік після придбання Monsanto. Компанія планує запустити пілотний проект і запросить до нього дослідників, громадських організацій та журналістів. Активна участь має на меті допомогти підготуватися до повторного випуску гліфосату в ЄС. У той же час, до 2030 року компанія має намір зменшити вплив на навколишнє середовище на 30%. З цією метою планується розробити нові технології, які допоможуть зменшити кількість використовуваного бору та забезпечити його більш точне застосування», — заявляють в Bayer.

 

Компанія Deutsche Bahn, яка є найбільшим покупцем гліфосату в Німеччині (близько 65 тонн на рік), також оголосила, що шукає шляхи скорочення обсягів використання гербіциду, для прикладу, шляхом відмови від його використання для очищення залізничної мережі від бур’янів.

Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується