В Індії виробництво цукру зменшиться до 3-річного мінімуму через сильну посуху

0 5

У наступному сезоні в Індії виробництво цукру може впасти з рекордних показників до трьохрічного мінімуму, оскільки посушливі погодні умови та відсутність мусонів висушують цукрову тростину в основних виробничих штатах країни.

Про це повідомляє Business Standard.

В Індії, яка змагається з Бразилією за статус найбільшого у світі виробника цукру, виробництво може скоротитися з 33 млн т у цьому сезоні до 28-29 млн т цукру в сезоні, який розпочнеться 1 жовтня, говорить Пракаш Найкнаваре, керуючий директор Національної федерації кооперативних цукрових заводів.

Посуха шкодить тростьинним платнаціям у штатах Махараштра і Карнатака, а мусони затримуються, зменшуючи перспективи наступаючого сезону. Менший урожай тростини скоротить рекордний внутрішній надлишок цукру, потенційно скоротивши експорт і підтримавши світові ціни. Індія змінює статус від імпортера до експортера цукру, залежно від обсягів внутрішнього виробництва.

Виробництво цукру в Махараштрі, другому за величиною виробничому штаті Індії, може скоротитися приблизно на 40% — до 6,44 млн т у 2019/2020 МР, заявив Шехар Гайквад, комісар з питань цукрової промисловості Махараштри. Площа під тростиною, яка буде доступна для переробки в наступному сезоні, швидше за все, знизиться приблизно на 28% — до 843 тис. га (2,08 млн акрів), стверджує він.

ІЦ УАК за матеріалами Укрцукор 

Джерело http://agroconf.org

Дізнавайтесь першими всі найсвіжіші аграрні новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Агрігатор у Твіттер. - Facebook Twitter Telegram

Відповісти

Ваш email не публікується