Світові ціни на м’ясо ростимуть у 2019-20 роках — Rabobank — КУРКУЛЬ

0 5

Через суттєвий дефіцит м’яса на китайському ринку, країна постійно нарощує імпорт свинини, яловичини та інших видів м’яса. За прогнозами аналітиків Rabobank, суттєве зростання попиту почнеться у кінці літа, після того як запаси замороженого м’яса буде вичерпано. А рекордні обсяги імпорту, а отже і подальше зростання цін, будуть спостерігатись у кінці 2019 — на початку 2020 р. Про це повідомляє uzhgorodka.uz.ua.

 

Нагадаємо, АЧС може стати ендемічною в Південно-Східній Азії

Деякі фермери вже почали забій стада молочних корів через дефіцит м’яса. Ще однією альтернативою є курятина.

 

 

«Суттєве зростання імпорту в Китай яловичини з Австралії та Аргентини свідчить про те, що населення КНР вже почало переорієнтовуватись з найбільш популярної раніше свинини на інші види м’яса. Ірландія також має намір наростити експорт м’яса ВРХ до Китаю», — йдеться у повідомленні.

 

 

Експерти підтверджують, що через дефіцит м’яса в КНР світові ціни на всі види м’яса зростуть.

 

За словами директор з міжнародних зв’язків компанії HighGround Dairy Аліси Беджер, забій молочних корів здається вигідним рішенням. Молоко і молокопродукти легше замінити імпортом, ніж м’ясо.

 

Джерело https://kurkul.com

Дізнавайтесь першими всі найсвіжіші аграрні новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Агрігатор у Твіттер. - Facebook Twitter Telegram

Відповісти

Ваш email не публікується