Пасічник із Сумщини звинуватив фермерів у загибелі бджіл — КУРКУЛЬ

0 12

Власник пасіки з Роменського району Сумської області звернувся до поліції зі скаргою на дії місцевих аграріїв. За його словами, аграрії без попередження провели хімічну обробку полів, що і могло привести до загибелі комах на пасіці. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області.

 

Читати за темою: Правовий захист майнових прав та інтересів бджолярів  

 

Чоловік в одному з сіл району має пасіку в кількості 20 бджолосімей. Вранці, приїхавши до свого господарства, при перегляді вуликів виявив загибель комах. На думку чоловіка, бджоли загинули в результаті обробки хімікатами полів місцевими сільгосппідприємствами. Він уже сім років займається бджільництвом, має всі необхідні санітарно-ветеринарні документи, і до цього випадку місцеві аграрії заздалегідь сповіщали його про проведення подібних робіт.

 

Повідомляється, що напередодні пізно ввечері два місцевих агрогоподарства дійсно проводили обробку хімікатами сої на полях поряд з пасікою. Однак їх представники надали всі документи і сертифікати, які свідчать, що застосовані речовини є безпечними для бджіл.

 

Наразі  триває перевірка із залученням фахівців відповідних галузей сільського господарства, за результатами якої буде прийнято процесуальне рішення.

Джерело https://kurkul.com

Дізнавайтесь першими всі найсвіжіші аграрні новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Агрігатор у Твіттер. - Facebook Twitter Telegram

Відповісти

Ваш email не публікується