В Україні створять полігон для випробування гібридів зеленої спаржі від світових виробників

0 6

В Інституті овочівництва і баштанництва НААН вирішили створити полігон для випробування перспективних для виробництва зеленої спаржі гібридів провідних селекційних компаній світу. Про це повідомляє на Фейсбук-сторінці науковий співробітник Інституту овочівництва і баштанництва НААН Тетяни Івченко. 

Зокрема, йдеться про гібриди спаржі Guelph Millennium, Guelph Eclipse, Guelph Equinox – University of Guelph (Канада); Greenic, Vittorio-Rutgers University і Atlas i Apollo – Walker Brothers Inc. (США); Pacific Challenger 1, Pacific Challenger 2, Pacific Green, Pacific Summit, Pacific Endeavour – Aspara Pacific (Нова Зеландія); а також двох провідних компаній з Нідерландів Limgroup (Avalim, Aspalim, Gijnlim, Portlim, Javalim, Xenolim) і Bejo (Cumulus, Bacchus, Prius, Erasmus).

«Експорт спаржі – це питання вже найближчого майбутнього, – зазначила Тетяна Івченко. – Українські фермери висувають підвищені вимоги до посадкового матеріалу при вирощуванні культур, призначених для багаторічного використання».

Їх цікавить, окрім параметрів урожайності, якості, стійкості до екстремальних умов навколишнього середовища, вирощування яких гібридів забезпечить стабільне конвеєрне виробництво зеленої спаржі не менше трьох місяців і наскільки продукція відповідатиме високим вимогам міжнародної торгівлі, пояс

Джерело https://agronews.ua

Дізнавайтесь першими всі найсвіжіші аграрні новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Агрігатор у Твіттер. - Facebook Twitter Telegram

Відповісти

Ваш email не публікується