Європейці істотно скоротили список українських постачальників курятини

0 7

За 9 місяців кількість українських виробників, які мають право ввозити у ЄС м’ясо птиці, скоротилася на 60%. Про це свідчать дані з сайту Єврокомісії.

Станом на серпень 2018 року дозвіл на експорт м’яса птиці до ЄС мали три компанії агрохолдингу “Миронівський хлібопродукт” (ТМ Наша Ряба) – ПрАТ “Миронівська птахофабрика”, “Птахофабрика Снятинська Нова” і “Вінницька птахофабрика”, а також “УПГ Малинівка”, “УПГ-Інвест”, “Птахокомплекс Губин” і “Комплекс Агромарс”.

Станом на червень 2019 року список постачальників української курятини в ЄС скоротився до двох виробників: “Миронівський хлібопродукт” (ТМ Наша Ряба) – ПрАТ “Миронівська птахофабрика”, “Птахофабрика Снятинська Нова” і “Вінницька птахофабрика”, і агропромисловий холдинг “Пан Курчак” – “Птахокомплекс Губин”.

При цьому, було розширено список постачальників м’ясних виробів. Влітку минулого року дозвіл на поставку м’ясних виробів до ЄС мали завод “Легко”, який входить у структуру “МХП”, і “Торговий дім Левада”. Сьогодні в список постачальників української курятини до ЄС входить три компанії одного агрохолдингу МХП – “Вінницька птахофабрика”, завод “Легко” та ПрАТ “Миронівська птахофабрика”.

Постачати м’ясні напівфабрикати європейцям, як і 9 місяців тому, дозволено лише заводу “Легко” (МХП).

Нагадаємо, Єврокомісія у минулому році провела перевірку якості продукції “МХП” і відзначила відповідність міжнародним стандартам.

Також нагадаємо, Європейська комісія планує розширити імпортні квоти для української курятини з 20 тис. тонн до 70 тис. тонн в рік.

ІЦ УАК за матеріалами УНН

Джерело http://agroconf.org

Дізнавайтесь першими всі найсвіжіші аграрні новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Агрігатор у Твіттер. - Facebook Twitter Telegram

Відповісти

Ваш email не публікується