Акції KSG Agro зросли вдвічі

0 2

У січні-травні 2019 року котирування акцій агрохолдингу KSG Agro на Варшавській фондовій біржі (ВФБ) зросли у два рази — з 0,66 до 1,28 польських злотих за акцію.

Про це повідомила прес-служба холдингу з посиланням на дані WSE.

За словами директора зі зв’язків з інвесторами KSG Agro Андрія Мудрієвського, власники акцій холдингу позитивно оцінили його діяльність із врегулювання заборгованості перед міжнародними кредиторами. На їхню думку, вивільнені в результаті реструктуризації кошти компанія зможе направити на розвиток, що в перспективі збільшить капіталізацію компанії.

Директор зі зв’язків з інвесторами також зазначив, що інвестори позитивно сприйняли стратегію розвитку в двох основних сегментах — рослинництві та свинарстві. У сегменті рослинництва була зроблена ставка на культури, які користувалися на ринку найбільшим попитом.

«Інвестори відзначають високі результати агрохолдингу в свинарському бізнесі. У непростій епідеміологічній ситуації, нерівній конкуренції офіційних виробників з контрабандним ввезенням та відсутністю будь-якої державної підтримки тваринництва холдинг не лише зумів зберегти лідируючі позиції в рейтингу провідних свинарських підприємств, а й інвестувати в розвиток. Зокрема, мова йде про введення в дію репродуктора на свинокомплексі в Ниві Трудовій, яке заплановане на нинішній рік», — зазначив Андрій Мудрієвський.

Довідка:

KSG Agro — один з провідних агрохолдингів України, європейська інноваційна група компаній, яка працює за принципом вертикальної інтеграції. Акції холдингу включені до лістингу Варшавської фондової біржі. KSG Agro є членом Європейської бізнес-асоціації (EBA).

Основною діяльністю компанії є обробка землі та виробництво сільськогосподарських культур, а також виробництво свинини. Починаючи з вересня 2014 року, KSG Аgro реалізує нову стратегію розвитку, згідно з якою компанія розвиває найбільш перспективні проекти, в першу чергу свинарство, а також рослинництво та виробництво відновлюваного біопалива (паливні пелети).

Джерело https://agravery.com

Дізнавайтесь першими всі найсвіжіші аграрні новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Агрігатор у Твіттер. - Facebook Twitter Telegram

Відповісти

Ваш email не публікується