Суниця садова почала дешевшати — КУРКУЛЬ

0 14

Вже кілька днів поспіль на гуртових ринках всієї держави спостерігається падіння цін на суницю садову, що везуть вже як із Закарпаття, так і з центральних регіонів країни. Про це повідомляє Kurkul.com спільно з FreshBot.

 

Читати за темою: Європа зацікавилася українською суницею садовою

 

Якість ягід вже значно краща, ніж минулі кілька тижнів, її вже спокійно можна їсти та годувати дітей (за рівнем вмісту нітратів ягоди вже набагато безпечніші), а різноманіття вибору дає змогу ще й купувати продукцію із знайомих регіонів.

 

Таким чином, ціни на гуртових ринках держави зараз знаходяться у діапазоні від 35 до 50 грн/кг (залежно від пакування та якості ягід), а на полицях маркетів можна купити суницю садову від 85 до 150 грн/кг.

 

Як завжди, Київ найдорожчий — тут кілограм полуниці найдешевше коштує 90-100 грн, а зустрічається і 150-180 грн/кг та навіть імпортна ціною під 500грн/кг.

 

Найдешевші ціни на ягоді, як і не дивно, у північних та західних регіонах — там поласувати сезонною ягодою можна від 50 до 75 грн/кг.

 

Джерело https://kurkul.com

Дізнавайтесь першими всі найсвіжіші аграрні новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Агрігатор у Твіттер. - Facebook Twitter Telegram

Відповісти

Ваш email не публікується