- Advertisement -

Ягідні підприємства будуть доведені до банкрутства — Вахель — КУРКУЛЬ

0 0

Печерський районний суд Києва арештував рахунки понад 20 ягідних підприємств. Була заблокована робота господарств, які працюють з багаторічними насадженнями. Це може призвести до їх банкрутства. Про це заявив голова асоціації «Укрсадпром» Юрій Вахель під час прес-конференції «Ягідники vs Генпрокуратура: ризики та наслідки протистояння між бізнесом і правоохоронними органами». Повідомляє Kurkul.com.

 

Асоціації «Укрсадпром» і «Ягідництво України» подали апеляційну скаргу на рішення Печерського районного суду Києва щодо накладення арешту на рахунки понад 20 ягідних підприємств на суму ПДВ.

 

Нагадаємо, генпрокуратура блокує роботу ягідників

 

Згідно з заявою, асоціації мають намір вимагати компенсації для підприємств за втрату врожаю, штрафи за невиконаними контрактами, втрату плантацій і репутаційні збитки.

 

За словами Юрія Вахеля, асоціації мають намір звернутися по допомогу у вирішенні цієї ситуації до ради бізнес-омбудсмена.

 

 

«Ми легко можемо вийти на шести-семизначні цифри у валюті за збитками ягідних підприємств. Ми плануємо звернутися до бізнес-омбудсмена по сприяння у вирішенні цієї ситуації найближчим часом», — зазначив він.

 

 

© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2019 р.

Джерело https://kurkul.com

Дізнавайтесь першими всі найсвіжіші аграрні новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Агрігатор у Твіттер. - Facebook Twitter Telegram

Leave A Reply

Your email address will not be published.