Держрибагентство та ДП «Прозорро.Продажі» підписали Меморандум про співпрацю

7 травня 2019 року між Державним агентством рибного господарства України та Державним підприємством «Прозорро.Продажі» було підписано Меморандуму про співпрацю.

Про це повідомила прес-служба Держрибагентства.

Відзначається, що головною метою підписання меморандуму є запровадження в Україні ефективної та прозорої системи реалізації прав на вилов водних біоресурсів, розвиток добросовісної конкуренції та запобігання проявам корупції шляхом реалізації даних прав через систему «Прозорро.Продажі».

«Наразі дуже важливим є створення єдиних правил ведення публічних торгів з реалізації прав на вилов водних біоресурсів в Електронній торговій системі для всіх її учасників, а також забезпечення повноцінного відкритого доступу громадськості до інформації про результати цих торгів. Це, в свою чергу, знизить корупційні ризики в рибній галузі. Сподіваємось на плідну співпрацю з ДП “Прозорро.Продажі”», — зазначив голова Держрибагентства Ярослав Бєлов.

Основними цілями підписання Меморандуму є:

  • доступність безкоштовного вихідного коду Електронної торгової системи відповідно до умов ліцензійних угод про використання програмного забезпечення з відкритим кодом без будь-яких роялті чи інших платежів розробникам;
  • створення єдиних прозорих та недискримінаційних правил відбору організаторів торгів, що мають право надавати послуги Держрибагентству, а також інвесторам, які зацікавлені у придбанні прав на вилов водних біоресурсів через Електронну торгову систему;
  • підвищення конкуренції за рахунок спрощення доступу до торгів з реалізації прав на вилов водних біоресурсів, а також рівного доступу для всіх зацікавлених інвесторів до інформації про такі права.

«”Прозорро.Продажі” завдяки малій приватизації та комерційним торгам вже принесли мільярдні надходження до держбюджетів різних рівнів. Тепер система забезпечить конкурентний та публічний доступ українських та іноземних інвесторів до використання водних біоресурсів і права промислового вилову риби», — прокоментував в.о. директора ДП «Прозорро.Продажі» Олексій Соболев.

Джерело https://agravery.com

Відповісти

Ваш email не публікується