Сімейне господарство вирощує на Волині більше 60 сортів томату та перцю

Іван та Сергій Свіржевські з Старовижівського району на Волині у власній теплиці вирощують томати, огірки та болгарський перець.

Наразі сімейне господарство готується до нового сезону, прогрівають ґрунт, проводять посадку розсади, пише volyn.com.ua.

Окрім пікірованих перців, сімейне господарство продає і сіяну розсаду (її висівають одразу рідше). Вона дешевша, бо потребує менших затрат праці. Має не настільки розвинену кореневу систему, але через те, що рослину не пересаджують, вона менше хворіє і в результаті достигає одночасно з пікірованою. За багато років тут випробували чимало сортів томату.

 

«Багато відсіяли через невідповідність нашому клімату або ж через смакові якості. А ті, що залишилися, варті уваги. Покупці просять такі, як Волове серце, Рожевий велетень, Чорний принц. З надранніх варті уваги Бета, з ранніх — ?Ляна, Санька, Ефемер, Зінуля, Золоті куполи, на консервацію — ?Сливка низькоросла, Ріо–гранде, Надєжда, Уліссе», — розповідають волинські овочівники.

 

Загалом батько і син Свіржевські культивують 12 сортів болгарського перцю та 50 сортів томату, вирощують також огірки.

 

«Цього року огірків буде посіяно 400 кущів. ?А ще запланували виростити 1400 кущів томату і 400 кущів перцю», — розповідає Сергій Свіржевський.

 

Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується