Канадські інспектори завершили роботу в Україні з оцінки сфери бджільництва

В Україні з 18 по 22 лютого 2019 року працювала місія інспекторів компетентного органу Канади з оцінки системи контролю в сфері бджільництва.

Про це повідомляє прес-служба Держпродспоживслужби.

У рамках своєї роботи канадські інспектори провели ряд зустрічей з керівництвом та спеціалістами центрального апарату Держпродспоживслужби, ознайомилися зі структурою, функціями і повноваженнями Держпродспоживслужби та її територіальних органів, а також з вітчизняною системою державних лабораторій.

У рамках місії представники компетентного органу ознайомляться з роботою територіальних органів Держпродспоживслужби, племінних пасік у Закарпатській та Полтавській областях, а також з діяльністю Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи, який є національною референс-лабораторією.

За результатами опрацювання матеріалів, які канадські колеги зібрали під час роботи в Україні, остаточний звіт Держпродспоживслужба отримає найближчим часом та він місії міститиме перспективи розширення експортних можливостей для української галузі бджільництва.

Джерело https://agravery.com

Відповісти

Ваш email не публікується