Виробники і дистриб’ютори насіння та ЗЗР увійшли до десятки кращих роботодавців України

Міжнародний кадровий портал «HeadHunter Україна» оприлюднив рейтинг кращих роботодавців України за 2018 рік.

В рамках дослідження організатори вивчили думку респондентів, визначили, що цінують здобувачі в роботодавцях, на що звертають увагу при їх виборі, і хто з роботодавців є найпривабливішим на ринку праці.

За результатами дослідження, в ТОП-10 кращих роботодавців в сфері «Агросектор, сільське господарство та добрива» за версією «HeadHunter Україна» увійшли: DowDuPont і «Монсанто». В галузі «Фармація, медицина та охорона здоров’я» до десятки кращих увійшла компанія Bayer.

До рейтингу також увійшла компанія BASF, зайнявши місце в ТОП-10 роботодавців у галузі «Важка промисловість, видобувна промисловість та енергетика». В сфері юридичної допомоги «Юриспруденція та право» — компанія «Арцінгер».

Як зазначають в «HeadHunter Україна», критерієм вибору компанії-роботодавця для більшості виступала: її стабільність на ринку, корпоративна культура та соціальна відповідальність перед працівниками.

У ході формування рейтингу було опитано близько 3 тис. респондентів: студенти та молоді спеціалісти з досвідом роботи 1-2 роки та кандидати з досвідом роботи 3 і більше років. Враховувалась думки як тих, хто шукає роботу, так і експертів в співвідношенні ваги оцінки 60/40.

Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується