Агропродсервіс реалізує науково-дослідні проекти кращих студентів-аграріїв

В рамках стипендіальної програми «Нове зернятко» 8 студентів із 6 провідних аграрних університетів Західної та Центральної України офіційно розпочали реалізацію власних науково-дослідних проектів на базі компанії «Агропродсервіс».

Упродовж шести місяців 2019 року стипендіати разом із спеціалістами «Агропродсервісу» та науковими керівниками від навчальних закладів працюватимуть над обраними темами у сфері рослинництва, тваринництва, екології, м’ясопереробних технологій і птахівництва, пише golos.com.ua.

Усі дослідження вестимуться на базі компанії, а результати планують презентувати на форумі аграрних інновацій «Нове зернятко-2019» у Настасові, що в Тернопільському районі, який відбудеться 20-21 червня.

 

«Ми розуміємо, що в центрі усього виробництва стоїть людина — кваліфікований спеціаліст. Наше майбутнє за молодими кадрами, яким ми допомагаємо вливатися в аграрний сектор. Стипендіальну програму проводитимемо регулярно. Таким чином шукатимемо «нові зернятка», які зможуть розвивати економіку не лише нашого підприємства, а й усієї України», — зазначив Андрій Баран, засновник стипендіальної програми «Нове зернятко», гендиректор компанії «Агропродсервіс».

 

 

Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується