ДФС не блокувала роботу компанії «Прометей» — заява

Огляд вантажу компанії «Прометей» за участю співробітників ДФС не проводився, затримання судна — не провадилося.

Про це у відповідь на офіційний запит повідомила ДФС, передає Latifundist.com.

«Огляд вантажу компанії “Прометей” на терміналах Миколаївської митниці за участю співробітників ДФС не проводився, затримання судна (теплохода) в який завантажено вантаж “Прометея”, не здійснювалося», — вказується у відповіді.

При цьому, слідчими УКРІНФОРМ відкрито судове провадження щодо незаконної діяльність групи компаній «Прометей».

«Повідомляємо, що слідчими Слідчого управління фінансових розслідувань Офісу ДФС, в ході розслідування одного з кримінальних проваджень, відкритого за ч.3 ст. 212, ч.2 ст. 205, ч.3 ст. 209 Кримінального Кодексу України, досліджується незаконна діяльність ряду суб’єктів підприємницької діяльності, створених з метою прикриття незаконної діяльності, якими здійснювалися фінансово-господарські взаємовідносини з підприємствами реального сектора економіки, серед яких “Прометей”», — вказується в повідомленні.

У відомстві додають, що надання будь-якої іншої інформації в зазначеній справі на даній стадії слідства може пошкодити досудовому розслідування.

Нагадаємо, група компаній «Прометей» заявила про пресинг з боку правоохоронних органів — імовірно Державної фіскальної служби (ДФС), СБУ або Генеральної прокуратури України.

Джерело https://agravery.com

Відповісти

Ваш email не публікується