Стенд України буде одним з найбільших на міжнародній виставці Gulfood — КУРКУЛЬ

Стенд України буде одним з найбільших на міжнародній виставці Gulfood
Media India Group

На найбільшій у світі виставці продуктів харчування та напоїв Gulfood представлять 5 тис. експонатів з 193 країн світу. Наша країна буде представлена двома колективними стендами, організованими Центром підтримки експорту Київської Торгово-Промислової Палати.

 

 

«З часу першої участі України у Gulfood у 2014 р. кількість учасників від нашої держави збільшилась з 12 компаній до майже 70,  оскільки українські компанії бачать все більшу перспективу у виході на ринок країн Перської затоки, Африки та Південно-Східної Азії», — зазначила директор Центру підтримки експорту Київської Торгово- Промислової Палати Ірина Зеленіна.

 

 

За її словами, цього року Україна представлятиме різноманітну продукцію з високим рівнем переробки, адже поступовий перехід від експорту сировини до експорту продукції в високою доданою вартістю є запорукою динамічного розвитку аграрного сектору економіки України. Під час Gulfood українські компанії представлять дитяче харчування, м’ясні вироби, морозиво та солодощі, натуральні соки, плодоовочеву консервацію тощо.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Джерело https://kurkul.com

Відповісти

Ваш email не публікується