У Казахстані відроджують виробництво та експорт свинини • Meat-Inform

До 2025 року Асоціація свинарів Казахстану сподівається наростити обсяги експорту свинини до рівня близько 100 тис. тонн на рік. Представники галузевої організації мають намір відродити виробництво свинини в країні й сподіваються вийти на російський і китайський ринок.

Нещодавня програма розвитку, ухвалена Асоціацією, має на меті в рази наростити обсяг експорту свинини. “Завдяки поліпшенню ефективності та зниженню витрат на виробництво, експортна ціна близько 3,5 долара США за кілограм буде вигідною для свинарів Казахстану”, – заявив Віктор Лім, голова Казахського союзу свиноферм.

Але для втілення амбітних планів в життя в країні необхідно збільшити поголів’я свиней на 1,2 млн. голів, повідомляє Forbes Казахстан. Сьогодні стан галузі свинарства в Казахстані неможна назвати зразковим. Популяція свиней країни поступово скорочувалася протягом останніх двох десятиліть. Хоча в Казахстані не було повідомлень про спалахи африканської чуми свиней, поголів’я скоротилося з більш ніж 3 млн. на початку 1990-х років до 800 тис. у 2017 році.

У 2017 році обсяги виробництва свинини в Казахстані склали 94 тис. тонн. Експортних поставок взагалі не було, і країна навіть імпортувала 2400 тонн для задоволення внутрішнього попиту.

Meat-Inform

Джерело https://meat-inform.com

Відповісти

Ваш email не публікується