- Advertisement -

З’явилася машина для очищення і нарізання яблук

0 11

Компанія Kronen вирішила значно спростити процес підготовки сировини в переробній промисловості за допомогою AS 6. Машина, виготовлена з нержавіючої сталі, самостійно чистить і нарізає яблука, ? необхідно лише завантажити її. Про це повідомляє FreshPlaza.

Нова машина є багатофункціональною. Вона чистить яблука від шкірки, видаляє серцевину, нарізає плоди на скибочки, часточки, або кружальця, і при цьому забезпечує плавну лінію зрізу. Повністю підготовлені яблука автоматично випускаються у спеціальний жолоб.

У ній передбачений і захист працюючого, тож, машина не лише спрощує процес підготовки яблук, а і запобігає можливим травмам, зменшує залежність від людського фактора.

За допомогою AS 6 можна переробляти до 900 яблук на годину. і вона майже на 50% продуктивніша машини AS 4, яка знайшла застосування у невеликих господарствах. Тому, на думку розробників новинки, остання модель машини підходить для промислового використання.

Але треба враховувати,що машина розрахована на підготовку яблук, діаметр яких становить 55 – 85 мм.

SEEDS

Джерело https://www.seeds.org.ua

Дізнавайтесь першими всі найсвіжіші аграрні новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Агрігатор у Твіттер. - Facebook Twitter Telegram

Leave A Reply

Your email address will not be published.