Білорусь стала одним з найбільших експортерів м’яса до Китаю • Meat-Inform

За рік експорт білоруської сільськогосподарської продукції до Китаю збільшився в 4,4 раза і досяг позначки 82,4 млн. доларів. Зокрема суттєво зросли продажі м’яса та м’ясопродуктів. Через це Білорусі вдалося ввійти в топ-10 експортерів м’яса в КНР.

Наразі з Китаєм співпрацює два білоруські м’ясокомбінати та п’ять птахофабрик. У 2018 року до КНР було експортовано яловичини на суму 1,3 млн. доларів та м’яса птиці на суму 3,4 млн. доларів.

Начальник головного управління зовнішньоекономічної діяльності Міністерства сільського господарства і продовольства Республіки Білорусь Олексій Богданов зазначає: “Практично всі наші птахофабрики продають свою продукцію в Китай. Стратегічне завдання – наростити обсяги експорту. Я бачу драйвером зростання продажів поточного року м’ясо птиці. На нього великий попит. Тільки один агрокомбінат «Дзержинський» відправляє в Китай по 2-3 контейнери на тиждень”.

У Китаї також великим попитом користуються субпродукти курей – лапи, печінка, нирки. Тому білоруські експортери сподіваються розширяти продажі у цьому напрямку.

“Поки ми не маємо права продавати таку продукцію. Але підготовка всіх документів для сертифікації вже на завершальній стадії – зараз вони в органах реєстрації”, – зазначив Олексій Богданов.

Meat-Inform

Джерело https://meat-inform.com

Відповісти

Ваш email не публікується