МХП сплатив до бюджетів різних рівнів понад 3 мільярди гривень — АГРОПОЛІТ

Агроіндустріальних холдинг МХП, що дотримується у своїй діяльності принципів прозорості та соціальної відповідальності, за підсумками 2018 року майже на половину збільшив сплату податків і зборів завдяки підвищенню ефективності та розширення масштабів виробничої діяльності, а також збільшення обсягів продажів на внутрішньому і зовнішньому ринках.

Найбільший обсяг податкових надходжень до місцевих бюджетів у регіонах присутності холдингу забезпечив податок на доходи фізичних осіб (ПДФО). Платежі холдингу з ПДФО склали 1,12 млрд грн. Це на 34% більше, ніж за 2017 рік.

«МХП – один з великих платників податків національного масштабу. З огляду на децентралізацію місцевих фінансів, підприємства і підрозділи МХП в регіонах і невеликих населених пунктах є також бюджетоутворюючими, великими роботодавцями. Сплачені підприємствами холдингу податки залишаються на місцях і сприяють активному розвитку громад, формують фундамент їх фінансової незалежності – місцева влада отримує реальний фінансовий ресурс на активний розвиток інфраструктури. Крім сплати податків підприємства МХП також здійснюють соціальні інвестиції в розвиток територій присутності: в 2018 році МХП направив понад 200 млн грн на соціальні та медичні проекти, в розвиток інфраструктури сіл, на підтримку локального підприємництва, а також на реконструкцію і будівництво місцевих доріг», – відзначили в компанії.

Як один з найбільших операторів власного земельного банку в Україні, МХП на 57% збільшив плату за землю, перерахувавши до місцевих бюджетів близько 40 мільйонів гривень.
У 2018 року помітно підвищилася роль МХП у фінансуванні системи пенсійного забезпечення та соціальної підтримки українських пенсіонерів. Суми відрахувань єдиного соціального внеску холдингу в Пенсійний фонд України збільшилися на 38% і склали близько 854 млн грн.

Внесок співробітників холдингу в обороноздатність України склав майже 100 мільйонів гривень. З них сплачений в 2018 році військовий збір склав близько 95 млн грн, збільшившись більш ніж на 34% в порівнянні з 2017 роком. Додатково понад 4 млн гривень МХП направив на програми підтримки членів сімей воїнів і ветеранів АТО в рамках проектів корпоративної соціальної відповідальності.

Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується