Протягом минулого тижня в світі зафіксували 146 осередків небезпечних хвороб тварин

У період з 26 січня по 1 лютого 2019 країни повідомили до Світової організації охорони здоров’я тварин (МЕБ) про 146 осередків особливо небезпечних хвороб, зареєстрованих в 2019 році.

Про це повідомляє PigUA.info.

?У Росії виявили нові осередки ящура в Приморському (3) і Хабаровському (1) краях. Новий осередок високопатогенного грипу птахів виявили в Ростовській області. У Краснодарському краї вперше зареєстрували осередок хвороби Ньюкасла.

Спалахи ящуру виявили в Замбії (3), Марокко (5), ПАР (2) і в Південній Кореї (3 вогнища). Повідомили про виявлення нових вогнищ африканської чуми свиней на території Монголії (4), а також в Бельгії (18), Латвії (13), Польщі (80), в Румунії (60) і Україні (2 вогнища). Нові випадки захворювання на класичну чуму свиней зареєстрували в Японії (8 осередків). Катаральну лихоманку овець продовжують реєструвати в Німеччині (6) і Греції (5). В Ізраїлі знову виявили вогнища чуми дрібних жуйних тварин (8 осередків).

Про захворювання птахів високопатогенним грипом повідомили ветеринарні служби Ірану (1), Нігерії (1), Тайваню (2) і ПАР (5 вогнищ).

В Ісландії зазначено захворювання тварин на скрепі (1). У Норвегії виявлено вогнище геморагічної хвороби кроликів. Сказ у тварин продовжують реєструвати в Малайзії (9 осередків). Осередок грипу коней виявили у тварин в Нігерії.

Нагадаємо, першого лютого на стихійному сміттєзвалищі м. Харків виявлено трупи та рештки свиней, заражені африканською чумою свиней (АЧС).

Джерело https://agravery.com

Відповісти

Ваш email не публікується