На Миколаївщині розпочато підживлення озимих — SuperAgronom.com

Згідно з оперативними даними, сходи озимих культур на Миколаївщині отримано на всій посівній площі, в доброму та задовільному стані перебуває 93% посівів.

Про результати щотижневого моніторингу стану посівів озимих культур на сторінці Facebook інформує Департамент АПР Миколаївської ОДА.

Повідомляється, що морози, які були в грудні та січні, не завдали значної шкоди посівам, на кінець третьої декади січня глибина промерзання ґрунту в Первомайському та Баштанському районах становила 10-11 см, а на решті території області ґрунт талий.

 

«На сьогодні посіви перебувають в фазі зимового спокою. Сніг, який залягав на полях в більшості днів третьої декади січня, через відлиги в останні дні на більшій частині території області повністю зруйнувався, а залишився тільки в північно-західних та західних районах. Але за прогнозами в першій декаді лютого збережеться аномально-тепла погода, через яку залишки снігу в цих районах швидко розтануть», — йдеться в повідомленні.

 

За даними снігомірної зйомки, за станом на 31 січня, висота снігового покриву в Первомайському районі становила 15 см, в Вознесенському — 2 см. Загальні запаси води в сніговому покриві становили 24-45 мм.

Поряд з цим в ряді господарств області вже розпочато підживлення озимих сільськогосподарських культур по мерзлоталому ґрунту.

Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується