Китайські ягідники навчилися вирощувати полуницю на лужних ґрунтах

В Китаї доведено, що полуниця може рости на лужних ґрунтах, і отримали досить непоганий урожай смачної ягоди. Змусили їх це зробити об’єктивні обставини. Про це розповідає zerno-ua.

Перший урожай полуниці зібрано на північному заході Китаю, в Синьцзян-Уйгурському автономному районі. Саме у Сіньцзяні знаходиться найбільша площа соляно-лужних ґрунтів в Китаї: на них припадає близько третини території всієї країни. Така особливість перешкоджала розвитку сільського господарства та економіки в автономному районі.

Ягідники вирішили перенести вирощування полуниці в закритий ґрунт.

Як розповів Чжанг Тінг, менеджер Шанхайської сільськогосподарської компанії, в теплицях було створено відповідні умови: зменшено рівень лугу на 70%, а вміст органічних речовин в ґрунті збільшено на 50%.

Завдяки великій кількості сонячних днів і великій різниці температур між сезонами, село Сіньцзян є хорошим районом для вирощування фруктів. Незважаючи на різноманітність фруктів в цьому регіоні, полуниця зустрічається рідше і тому коштує дорожче. Завдяки винахідливості ягідників місцевою полуницею тепер можуть насолоджуватися не лише жителі села: ягода користується активним попитом у всьому районі.

Джерело https://www.seeds.org.ua

 

Відповісти

Ваш email не публікується