Євросоюз значно знизив тижневий експорт пшениці | Агроновини

За оцінками експертів Єврокомісії, обсяг експорту пшениці з ЄС у період 27 січня – 3 лютого різко знизився – до 27,8 тис. тонн в порівнянні з 296,7 тис. тонн тижнем раніше.

Всього за перші 7 місяців поточного сезону (1 липня – 3 лютого) Євросоюз експортував 9,4 млн. тонн пшениці, що на 26% менше показника за аналогічний період минулого МР (15,2 млн. тонн). Основними країнами-імпортерами європейської пшениці в сезоні-2018/19 є Алжир, Саудівська Аравія і Єгипет.

Також на звітній тижня країни ЄС скоротили відвантаження кукурудзи – до 4,4 тис. тонн проти 16,9 тис. тонн за попередній аналогічний період. При цьому Євросоюз активно імпортує цю зернову, закупивши з початку сезону 14,6 млн. тонн (+45% в рік).

Експорт ячменю в звітний період зріс – до 67,5 тис. тонн в порівнянні з 26,1 тис. тонн тижнем раніше. Всього з початку поточного сезону Євросоюз експортував 2,8 млн. тонн зернової, що на 15% менше показника минулого МР (3,3 млн. тонн). Основними країнами-покупцями європейського ячменю в поточному сезоні є Саудівська Аравія, Китай і Лівія.


Comments

You should be authorized to post comment

Джерело https://agrimarket.info

Відповісти

Ваш email не публікується