Гречка подорожчає на 15% — прогноз — КУРКУЛЬ

Гречка подорожчає на 15% — прогноз
grani21.ru

У 2019 р. ціни на крупи піднімуться, зокрема зросте вартість гречки, манки, кукурудзяної та ячної круп до 15 %. Таку думку висловив директор української Асоціації постачальників торгових мереж Олексій Дорошенко. Про це повідомляє УНН.

 

 

«Гречка буде скоріш за все дорожчати, оскільки ціна її все ж таки маленька і це буде впливати на те, що її менше будуть сіяти і крім того інфляція. Ми будемо бачити, що гречка, яка дешевшала увесь 2018 р., у 2019 буде додавати в цін. Також здорожчають і більш дешеві крупи: кукурудзяна, ячна, манка. Оскільки попит на них є великий – ціни можуть зрости до 15 %», — зазначив Олексій Дорошенко.

 

 

Попри це, ціна на пшоно буде зменшуватись, але після збирання нового врожаю, із серпня.

 

За словами експерта, зараз на цю крупу є великий попит і ціна у грудні 2018 р. була навіть вищою за ціну на рис, хоча і з невеликою різницею — 20-30 коп. На це вплинув малий врожай у 2018 р., він був на 37% меншим ніж у 2017 р.

 

Олексій Дорошенко запевнив, зростання цін на продукти в цьому році все ж буде менше, а ніж у 2018 р. До слова у попередньому році ціни на хліби зросли на 22%, а овочі — від 33% до 300%.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Джерело https://kurkul.com

Відповісти

Ваш email не публікується