Через АЧС Франція створила “білу зону” на кордоні з Бельгією • Meat-Inform

Африканська чума свиней продовжує поширюватись у Бельгії. За останніми даними, в країні було виявлено 405 випадків зараження диких кабанів вірусом АЧС. Деякі спалахи захворювання було зафіксовано поблизу кордону з Францією, тому остання посилює заходи ветеринарної безпеки.

Світова організація охорони здоров’я тварин (МЕБ) повідомила, що за минулий тиждень у Бельгії виявили 13 випадків африканської чуми свиней. Через загрозу поширення вірусу на територію Франції, влада країни створила так звану “білу зону” поблизу кордону з Бельгією. На цій “білій” території дозволений масовий профілактичний відстріл диких кабанів.

Дідьє Гійом, очільник Міністерства сільського господарства Франції, зазначив, що планується знищити близько 500-600 диких тварин, щоб створити вільну від кабанів зону. Також на французько-бельгійському кордоні будують огорожу задля запобігання проникненню диких носіїв вірусу. Довжина паркану має скласти близько 100 кілометрів. Схожу огорожу вже будує Данія на кордоні з Німеччиною, хоча в ФРН ще не зафіксовано жодного спалаху АЧС.

Нагадаємо, у грудні туші тварин, заражених африканською чумою, знайшли поблизу бельгійського села Герувіль. Невідомі залишили свиней у полі, усього за 3 кілометри від кордону з Францією.

Meat-Inform

Джерело https://meat-inform.com

Відповісти

Ваш email не публікується